Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KTO TO JEST?

Utworzony przez Y45UY364, 13 marca 2009 r. o 19:44
Dobre czasy w Terespolu już były, więc trzeba przyzwyczajać się do mniejszych flaszeczek! Mniasto to nie akademik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NaszaKlasa napisał:
Sekretarz o sobie w Naszej Klasie - http://nasza-klasa.pl/school/61045/607/photos/20 http://w.fotka.pl/09ca8f5e09.jpg
Tak trzymaj, wujek POpiera otwarcie granicy z Brześciem, już jesteś wyćwiczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mu spokój chłopak stara się żeby w waszej gminie żyło wam się lepiej, a wy go oczerniacie, ciekawe co wy robiliście na studiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józio napisał:
Dajcie mu spokój chłopak stara się żeby w waszej gminie żyło wam się lepiej, a wy go oczerniacie, ciekawe co wy robiliście na studiach
Ja się uczyłem, a i tak mam podłą pracę, a ty co wujek ustawiony i studiowałeś 10 lat. Gratulacje,a teraz też pijesz czy mniej bo rozlewasz tak ci się ręce trzęsą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były napisał:
Ja się uczyłem, a i tak mam podłą pracę, a ty co wujek ustawiony i studiowałeś 10 lat. Gratulacje,a teraz też pijesz czy mniej bo rozlewasz tak ci się ręce trzęsą .
pewnie marne studia skończyłeś, ale ręka mi się nie trzęsie jak w łapę biorę i po za tym dobre leki biorę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no więc kto to jest ten gościu ze zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no więc kto to jest ten gościu ze zdjęcia
otio i iest naiasz sioltis z cici
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no więc kto to jest ten gościu ze zdjęcia
właśnie co to za przystojniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
właśnie co to za przystojniak
i to jest właściwy moment żebyś sobie kupiła okulary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i to jest właściwy moment żebyś sobie kupiła okulary
ja tego Pana widziałam na rynku w Piszczacu, chyba jest hodowcą świń z Kostomłotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja tego Pana widziałam na rynku w Piszczacu, chyba jest hodowcą świń z Kostomłotów
jedno pytanie w okularach czy bez bo to przecież słynny hodowca drobiu który hoduje kury dla jaj a w przerwach rozlewa z plastyku do szkła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wy wiecie jacy jesteście żałosni? piszecie takie bzdury, ze az mi was żal- - żadnych konstruktywnych zdań,żadnej merytorycznej dyskusji!! ale jesteście mądrzy -mieszkańcy Terespola!! mam nadzieję,że jednak nie wszyscy są aż taką miernotą. Nie ośmieszajcie się-kiedyś chodziłem tam do szkoły i myslałem,ze w Terespolu mieszka więcej inteligencji-ale jak widac myliłem się dalej jednak ufam ,że nie nie wszyscy są takim motłochem -wstyd mi za was - co sami zrobiliscie tej tak ważnej w dziejach Podlasia mieścinie-co??????/ pytam was? czym, możesz się pochwalić?-mieszkańcu Terespola ???? Pamiętaj ! TYLE JESTEŚ WART ILE ZOSTAWIASZ PO SOBIE! - A TY CO ZOSTAWISZ OPRÓCZ TEGO OBSZCZEKIWANIA INNYCH? - -pomimo,ze mieszkam obecnie daleko od was to stamtąd pochodzę-to moje okolice -wstyd mi za was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jedno pytanie w okularach czy bez bo to przecież słynny hodowca drobiu który hoduje kury dla jaj a w przerwach rozlewa z plastyku do szkła
to chyba burmistrz Terespola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alfa napisał:
czy wy wiecie jacy jesteście żałosni? piszecie takie bzdury, ze az mi was żal- - żadnych konstruktywnych zdań,żadnej merytorycznej dyskusji!! ale jesteście mądrzy -mieszkańcy Terespola!! mam nadzieję,że jednak nie wszyscy są aż taką miernotą. Nie ośmieszajcie się-kiedyś chodziłem tam do szkoły i myslałem,ze w Terespolu mieszka więcej inteligencji-ale jak widac myliłem się dalej jednak ufam ,że nie nie wszyscy są takim motłochem -wstyd mi za was - co sami zrobiliscie tej tak ważnej w dziejach Podlasia mieścinie-co??????/ pytam was? czym, możesz się pochwalić?-mieszkańcu Terespola ???? Pamiętaj ! TYLE JESTEŚ WART ILE ZOSTAWIASZ PO SOBIE! - A TY CO ZOSTAWIebaSZ OPRÓCZ TEGO OBSZCZEKIWANIA INNYCH? - -pomimo,ze mieszkam obecnie daleko od was to stamtąd pochodzę-to moje okolice -wstyd mi za was
konstruktywne zdanie - trzeba zmienić Burmistrza Terespola merytoryczne zdanie - obecny jest do, już wy wiecie do czego dowód mojej inteligencji E=MC2 czy to wystarczy Panie Magistrze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sekretarz niech przelewa dalej "woreczki" jak w akademiku lub sprzedaje piwo w Łobaczewie Dużym.Tym Panom już dziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A sekretarz niech przelewa dalej "woreczki" jak w akademiku lub sprzedaje piwo w Łobaczewie Dużym.Tym Panom już dziękujemy!
On dopiero zaczyna tak więc przed nim jeszcze 20 lat rządzenia nami, ja wyjeżdżam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
On dopiero zaczyna tak więc przed nim jeszcze 20 lat rządzenia nami, ja wyjeżdżam
Mądrzejsi zrobili to już dawno, powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NaszaKlasa napisał:
Sekretarz o sobie w Naszej Klasie - http://nasza-klasa.pl/school/61045/607/photos/20 http://w.fotka.pl/09ca8f5e09.jpg
pewnie to jaki bandyta, albo przemytnik którego policja szuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pewnie to jaki bandyta, albo przemytnik którego policja szuka
Przecież to taki terespolski , ważny reprezentat gminy miejskiej Terespol w autentycznym własnym wydaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hey napisał:
Przecież to taki terespolski , ważny reprezentat gminy miejskiej Terespol w autentycznym własnym wydaniu.
On buduje dobre stosunki miedzynarodowe często przekracza granice, żeby przybliżyć do siebie bratnie kraje, a także jak widac na zdjęciu rozwija handel międzynarodowy, więcej nam trzeba takich przedsiębiorczych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...